Канада частково поновлює співпрацю з Росією - Трюдо

Контакти між країнами будуть в першу чергу стосуватись Арктики.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив про часткове поновлення контактів з Росією. Про це він розповів під час саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні.

Водночас Трюдо запевняє, що підтримку України це не скасовує, і Канада ніколи не визнає російську експансію.

"Канада має велику підтримку України. Наша позиція чітка і непохитна: ми виступаємо проти нелегальної та незаконної територіальної експансії, яку здійснює Росія в Україні. І ми підтримуємо наших українських друзів. Так, ми заявили, що ми почнемо контактувати з Росією з низки питань, починаючи з Арктики та інших питань, але частина цих контактів – це при кожній можливості чітко заявляти, що ми рішучі у нашій підтримці України і будемо лишатися при цій позиції", - заявив Трюдо, пише "Голос Америки"

18 березня міністр закордонних справ Канади Стефан Діон заявив про розширення економічних санкцій проти Росії. У розширений список додатково внесено 10 юридичних та дві фізичні особи. Глава МЗС Канади зазначив, що санкції з Росії не будуть зняті до тих пір, поки російська влада повністю не виконає своїх зобов'язань перед мінськими угодами. У відповідь Росія пригрозла своїми санкціями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: