Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канада оголосила про виділення 4,65 млн доларів для української армії

Країна продовжить тиск на Росію через її агресію проти України.

Канада виділить 4,65 мільйони доларів США для Збройних сил України.

Про це у п’ятницю заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

За її словами, ці кошти підуть на навчання українських військових та спеціальне обладнання для надання першої допомоги та підготовки для військових.

Фріланд зазначила, що Канада і надалі буде здійснювати тиск на Росію, у тому числі через економічні санкції, допоки вона не виконає свої зобов’язання згідно із міжнародним правом і не поважатиме суверенітет України.

За словами міністра, Канада не визнає російських виборів на території окупованого Криму і вимагає від Росії звільнити усіх українських політичних в’язнів, у тому числі Олега Сенцова.

Нагадаємо, США заклали в своєму оборонному бюджеті на 2018 рік 350 млн доларів на допомогу Україні. Нещодавно Україна отримала від США прилади нічного бачення на майже 6 млн доларів.

ВідеоКанада передає потерпілим унаслідок війни на Донбасі майже 8 мільйонів доларів

Про це оголосила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час свого візиту до Києва. Мати Христі була українкою і пані міністр вільно говорить її рідною мовою. Вона запевнила українців у непохитній підтримці Канади і нагадала, що тиждень тому її країна внесла Україну у список держав, яким вона має право продавати летальну зброю. Але такої заявки від Києва наразі не надходило.

Канада передає потерпілим унаслідок війни на Донбасі майже 8 мільйонів доларів

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції