"Канцелярська сотня" Майдану взялася за документи Януковича з Межигір'я

Дата публікації
Перегляди
5094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Канцелярська сотня" Майдану взялася за документи Януковича з Межигір'я

Відновлену інформацію обіцяють передати у ГПУ. / Фото: ТСН.ua

Усі документи активісти канцелярської сотні нумерують  та сканують

Майдан почав формувати канцелярську сотню. До неї кличуть усіх охочих українців. Сотня має спеціальне завдання - вона займатиметься документами з Межигір'я та з офісів колишніх наближених до Януковича.

Як йдеться в сюжеті 2+2, волонтери збиратимуть до купи колись секретну інформацію про діяльність екс-можновладців. Відновлену інформацію обіцяють передати у ГПУ.

"Канцелярська сотня" діє за суворими правилами: усі працюють над подрібненими документами з одного мішка, лише потім - беруться за інший.

Усі ці документи активісти Канцелярської сотні нумерують та сканують. Відновити їх спробують програмісти, чия програма перемогла на конкурсі військового відомства США.

Відновлення документів потягне на кілька місяців, але вже за кілька тижнів, каже журналіст-розвідувач Денис Біґус, має з'явитися перша відновлена інформація.

Усі документи активісти розміщуватимуть на сайті. Також їх передадуть до ГПУ, але, для того, щоби ці самі документи стали доказами в судах по кримінальних провадженнях - за відновлення мають узятися державні експерти.

Раніше повідомлялося, що "чорна бухгалтерія" попередньої влади виявила зловживання на 36 млн грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація