Кандидата у президенти Гнапа звинуватили у брехні. Він "забув" перерахувати армії 9 тисяч євро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Премію журналістів планували витратити на допомогу українським захисникам, але Гнап тримав гроші у себе.

Кандидат у президенти України та колишній журналіст-розслідувач Дмитро Гнап тримає у банку 9 тисяч євро, які мали піти на допомогу українській армії. Про це заявила журналістка "Слідство.Інфо" Ганна Бабінець на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Майже чотири роки тому наша агенція отримала премію "Вільна преса Східної Європи-2015", грошовий приз склав 15 тисяч євро. Тодішній керівник Слідства.Інфо Дмитро Гнап від імені команди публічно заявив, що ці гроші будуть витрачені на допомогу армії. Днями до мене звернулися колеги з іншого медіа з питанням про долю цих грошей. Весь цей час я була впевнена, що приз дійсно пішов на армію. Почали розбиратися. З’ясувалося, що премія була перерахована на банківський рахунок Дмитра (можливо, тому, що рахунки ГО "Слідство.Інфо" були відкриті лише у грудні 2015 року, а премія надійшла десь за півроку до цього). 

За словами Діми, 2000 євро дійсно були передані на допомогу армії, 3900 євро пішли на оперативні видатки організації (були дірки у фінансуванні) і 9100 євро досі перебувають у банківській ячейці Дмитра. Найближчими днями він перерахує їх як благодійний внесок на рахунок ГО "Слідство.Інфо" - туди, де вони, власне, мають бути. І ми з командою вирішимо, як найкраще витратити ці гроші", - заявила вона. 

За словами Бабінець, вона дізналася про це тільки зараз, тому і повідомила громадськість про цю ситуацію.

Варто уточнити, що у декларації Гнапа такої суми немає.

декларація дмитро гнап, гроші

Пізніше на Facebook Гнап підтвердив слова Бабінець. Однак, не пояснив з якої причини 4 роки гроші лежали у нього в банку, а не були витрачені на армію.

"Мене питають по журналістській премії, яку ми отримали в 2015 році. Її загальна сума склала 15 тис. євро.

Витратили її так:

1) 2 тис. євро Олена Козаченко передала роті розвідників, які стояли під Артемівськом. Потім вони допомогли зняти круте розслідування про контрабанду на Донбасі.

2) 3917 євро довелося витратити на поточні витрати проекту. Це сталося коли Роман Скрипін, як голова Громадського в 2016 році на кілька місяців заблокував нам рахунки з коштами проекту. Угу, довелося частину коштів проїсти. Щоб не вмерти з голоду. І щоб вихід програми не зупинився.

3) Залишок в 9087 євро закину сьогодні чи завтра на рахунок Слідства. І хай вже команда сама вирішує, як ними розпорядитись", - заявив кандидат у президенти.

Нагадаємо, 3 лютого Дмитро Гнап подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на посаду президента України. Необхідні для реєстрації 2,5 млн грн застави були зібрані з громадських внесків.

Відео Журналіста Дмитра Гнапа облили нечистотами на Полтавщині

На Полтавщині нечистотами облили журналіста Дмитра Гнапа. Він очікував сесії Полтавської облради, котра мала видати ліцензії на видобування газу. Це великі гроші, великі інтереси, довкола цих свердловин завжди крутилися і політики і бандити, цього разу там опинився й Дмитро, відомий своїми розслідуваннями. 

Журналіста Дмитра Гнапа облили нечистотами на Полтавщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції