Перейти до змісту
Кандидат у президенти Віталій Скоцик заявив про підтримку Зеленського у другому турі

Кандидат у президенти Віталій Скоцик заявив про підтримку Зеленського у другому турі

Політик збирається проводити консультації із лідером рейтингів.

Кандидат у президенти України Віталій Скоцик, який, згідно з соціологічними опитуваннями, має низький рейтинг і не потрапляє до другого туру виборів, заявив про підтримку кандидата Володимира Зеленського після першого туру.

Так він відповів на питання журналістки Соні Кошкіної в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" про те, до якого кандидата члени виборчих комісій від Скоцика перейдуть у другому турі.

"Серед кандидатів у президенти, так само як  я, є одна людина, яка ніколи нікуди не обиралася і яка ніколи не займала ніяких державних посад. На жаль, ця людина у студію до вас поки що не прийшла. Ми будемо проводити консультації і якщо ми знайдемо спільну мову із Володимиром Зеленським, ми його підтримаємо у другому турі. Тому що він може бути тими змінами, яким ми підставимо своє професійне крило", – сказав Віталій Скоцик.

Згідно із останніми перед виборами соціологічними опитуваннями, найбільше шансів на вихід до другого туру мають шоумен Володимир Зеленський, президент України Петро Порошенко та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Свої соціологічні опитування 28 березня опублікували група "Рейтинг", фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології та Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка із центром "Соціальний моніторинг". 

Всі вони продемонстрували, що найбільше шансів потрапити у другий тур має саме Володимир Зеленський. Його підтримують не менше 26%. Водночас, різниця між Тимошенко та Порошенко, за даними соцопитувань "Рейтингу" та Українського інституту соціальних досліджень із центром "Соціальний моніторинг", становить менше відсотка. Лише опитування фонду "Демократичних ініціатив" дає Порошенку набагато більше шансів на вихід у другий тур. 

Відео Зеленський лідирує у передвиборчих опитуваннях

Опитування оприлюднили одразу три різні служби. Сьогодні - останній день, коли закон дозволяє публікувати результати опитувань щодо майбутніх виборів. Лідером залишається Зеленський, Тимошенко і Порошенко ділять друге та третє місце.  

Зеленський лідирує у передвиборчих опитуваннях

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

головні дати виборів президента 2019, вибори-2019, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин