Кандидат в президенти РФ Собчак озвучила свою позицію щодо Криму та України

Кандидат в президенти РФ Собчак озвучила свою позицію щодо Криму та України

Собчак привідкрила завісу над своєю передвиборчою кампанією.

Російська телеведуча Ксенія Собчак, яка оголосила, що збирається балотуватися в президенти Росії, назвала Крим українським і підтвердила, що Росія порушила міжнародне право.

Про це вона заявила під час своєї прес-конференції щодо передвиборчої кампанії 2018 року.

"Україна - найважливіший партнер Росії. Відновити нормальні відносини - найголовніше завдання, яке сьогодні стоїть перед Росією, на мою думку. Щодо Криму – мені це нагадує дитячі ігри: "А чим доведеш, що Крим наш чи ні". З точки зору міжнародного права, Крим - український. Крапка. Далі - давайте розмовляти, як це буде відбуватися, що буде далі, як буде життя тривати далі у людей, що живуть у Криму", - наголосила вона.

До того ж Собчак підтвердила, що Росія своїми діями у Криму та на Донбасі порушила Будапештський меморандум.

"Ми порушили наше слово, ми порушили будапештський меморандум 1994-го року. Ми обіцяли і порушили обіцянку. Це велика проблема. Не як політик, а як жінка Ксенія Собчак можу сказати - для Росії та України зараз найважливіше - відновити дружбу будь-якою ціною. Крапка", - запевнила вона.

За словами Собчак, наразі вона чекає інформацію щодо політв’язнів.

"Прізвища, списки, місця ув’язнення цих людей, де їх взяли, за якою статтею. Ми знаємо, що існує ця проблема, яку, звичайно, треба вирішувати. Я чекаю від українців прізвища російських людей, які в ув'язненні України. Для моєї кампанії це питання важливе. Як у правильній формі поєднувати помилування Путіна, щоб відбувалась видача російських ув’язнених, які перебувають у тіні і не зізнаються, що є військовими ув’язненими", - заявила кандидат у президенти РФ.

Окрім цього Собчак розповіла, що її передвиборчий штаб очолив політолог і медіаменеджер Ігор Малашенко, який проводив президентську кампанію Бориса Єльцина 1996 року і стояв біля витоків телекомпанії НТВ, за організацію кампанії відповідатиме політтехнолог Олексій Ситников, керувати прес-службою кампанії буде журналіст Ксенія Чудінова, інтернет-просуванням займеться політтехнолог Віталій Шкляров, а над економічною програмою працюватиме Владислав Іноземцев, хоча Собчак також згадала економіста Андрія Мовчана.

Нагадаємо, російська телеведуча Ксенія Собчак публічно оголосила про свої наміри балотуватися на посаду президента РФ під час виборів 2018 року – відповідний лист опублікувало видання "Ведомости". У ньому Собчак пише, що чудово підходить на роль кандидата "проти всіх".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів