Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кандидат, який програв на скандальному 50-му окрузі, вимагає скасувати результати перерахунку

Аксьонов пішов до суду.

Мер Добропілля Андрій Аксьонов, який програв вибори до парламенту у 50-му окрузі, намагається скасувати результати підрахунку голосів. Як стало відомо ТСН, самовисуванець подав позов до суду з вимогою скасувати результати підрахунку за округом та призначити там повторні вибори.

Нагадаємо, в окрузі №50 на Донеччині, за попередніми даними ЦВК після опрацювання 100% електронних протоколів, перемагав із 30,29% Покровський міський голова Руслан Требушкін від "Опозиційного блоку". Другим ішов самовисуванець, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов (29,97%), який відставав від Требушкіна на 206 голосів.

Місцеві жителі влаштували акцію протесту через можливі фальсифікації з підрахунком голосів. Увечері 23 липня ОВК №50 почала проводити перерахунок бюлетенів. Ввечері ОВК вирішила проводити засідання без кандидатів, спостерігачів та ЗМІ.

Напередодні літаком у супроводі поліції члени ЦВК забрали папери з Покровська до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав, і ЦВК перебрав на себе його фукнції. Бюлетені перераховували на камеру, аби усі присутні їх бачили. Одразу на двох дільницях у пачках за одного із кандидатів було знайдено загалом понад 300 недійсних бюлетенів - на них проставлені кілька позначок.

У ніч проти 5 серпня члени Центральної виборчої комісії завершили повторний підрахунок голосів на скандальному 50-му виборчому окрузі на Донеччині. У 50-му окрузі переміг кандидат від "Опозиційного блоку" Руслан Требушкін – у нього 30,33% (19 329 голосів). На другому місці – самовисуванець Андрій Аксьонов із 28,92% (18 431 голосів).

Залиште свій коментар

Вибір редакції