Кандидати на колінах та раптовий вихід Порошенка. Найемоційніші моменти дебатів у трьох відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дебати на "Олімпійському" завершились.

Кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко провели сьогодні, 19 квітня, дебати на НСК "Олімпійський"

Спочатку жеребкуванням визначило, що перше слово буде за Зеленським. Тоді президент України Петро Порошенко попри дві встановлені сцени покинув свою позицію та пішов на сцену до опонента.

ВідеоПетро Порошенко пішов до Володимира Зеленського на сцену

Президент України Петро Порошенко, попри дві встановлені сцени, покинув свою позицію та пішов на сцену до Володимира Зеленського. Таким чином чинний президент порушив регламент та домовленості щодо проведення дебатів.  

Петро Порошенко пішов до Володимира Зеленського на сцену

На думку політолога Володимира Фесенка, дві сцени під час дебатів – така "заготовка" команди Порошенка, щоб реалізувати мізансцену, коли президент йде до опонента на сцену для спілкування.

Під час дебатів Володимир Зеленський заявив: "я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалася свого сина з фронта, я готовий, і зараз стану на коліна перед кожною дитиною, яка не дочекалася батька, я готовий стати на коліна перед кожною жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка. І вас запрошую". Після цього обидва кандидати стали на коліна на сцені.

ВідеоЗеленський та Порошенко стали на коліна перед рідними загиблих на війні бійців

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський під час дебатів став на коліна перед рідними загиблих у війні. А також запросив Порошенка зробити так само. Після цього обидва кандидати стали на коліна на сцені.  

Зеленський та Порошенко стали на коліна перед рідними загиблих на війні бійців

Після усіх взаємний претензій, жартів, обіцянок та промов учасники дискусії разом виконали Національний Гімн України. Щоправда, під час цього стався курйоз. Президенту та його прихильникам довелося співати двічі.

ВідеоДебати кандидатів у президенти закінчилися виконанням гімну України

Дебати на стадіоні "Олімпійський" у Києві завершилися. Наостанок учасники дискусії разом виконали Національний Гімн України.  

Дебати кандидатів у президенти закінчилися виконанням гімну України

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції