Кандидати від партії "Голос" зобов’язались не балотуватись до парламенту понад двох разів поспіль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони також пропонуватимуть закріпити це на законодавчому рівні.

Кандидати у депутати від партії співака Святослава Вакарчука "Голос" зобов’язались не балотуватись до парламенту понад двох разів поспіль.

Про це повідомляє пресслужба партії.

"Незалежно від того, чи ухвалить Верховна Рада пропоновані нами зміни - кожен із нас бере на себе особисте зобов’язання не балотуватися до більш як двох повних скликань підряд. Цим ми дамо можливість новим людям та новим ідеям прийти до парламенту і працювати на користь України", – заявив лідер політсили Вакарчук.

Відповідно, кандидати від партії підписали меморандум і зобов’язались не мати статус народного депутата понад двох каденцій поспіль.

Нагадаємо, 20 червня голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що допускає об'єднання політсили з партією "Голос" Святослава Вакарчука. Там зазначили, що з партією "Слуга народу" можливе партнерство, зокрема і коаліція, а не повноцінне об’єднання.

 

ВідеоЖурналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Короткий з'їзд партії Вакарчука "Голос" відбувся. Зібрання зробили у холі Музею історії України. Було всього 46 делегатів. З'їзд для преси транслювали на вуличному екрані. Список до Верховної Ради очолив сам Святослав Вакарчук. До першої двадцятки увійшли молоді фахівці: економісти, юристи, борці з корупцією, оборонці донецького аеропорту.

Журналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції