Кандидатів у президенти закликали продавати квитки на дебати, а виручені кошти віддати онкохворим дітям

Білети пропонують продавати по 100 гривень.

Фонд "Таблеточка" закликав продавати квитки на дебати на НСК "Олімпійському". Відеозвернення до кандидатів у президенти з'явилося на їхній сторінці у Facebook.

"Рак не має політичних уподобань. Він просто щодня забирає дитячі життя. Сьогодні ми вирішуємо, якій бути країні.Щодня ми вирішуємо, чи будуть жити діти, які борються з раком", йдеться у повідомленні.

У відео закликають продавати квитки за 100 гривень, а виручені кошти пожертвувати онкохворим дітям. Грошей від продажу 75 тисяч квитків вистачить, щоб купити ліки на три місяці. "Я хочу проголосувати на наступних  виборах. І це залежить від вас. Допомагайте. Даю вам 24 години", - йдеться у відеозверненні.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти, Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів.

Голова правління "Суспільного" Зураб Аласанія назвав орієнтовану вартість дебатів між кандидатами на "Олімпійському" – 6 мільйонів доларів. Він також повідомив про початок перемовин зі штабами обох кандидатів.

ВідеоНТКУ готова провести теледебати, якщо ЦВК дасть їм команду

У соцмережах уже тиждень тривають дебати довкола дебатів Порошенка і Зеленського. Кандидати влаштували двобій відеороликами. Зеленський запропонував провести словесний двобій на стадіоні. У Порошенка відповіли: готові хоч на стадіон, хоч у студію Суспільного. ЦВК раніше роз'яснювала, що дебати, оплачені державним коштом, мають проходити на Суспільному телеканалі, інші варіанти кандидати повинні оплачувати зі своєї кишені.  

НТКУ готова провести теледебати, якщо ЦВК дасть їм команду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції