Каплін зареєстрував у Раді постанову із інавгурацією Зеленського на стадіоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат пропонує, щоб новообраний президент складав присягу двічі.

Народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді свою постанову щодо інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Каплін пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський".

Депутат зазначає, що його пропозиція спрямована на те, щоб "залучити максимальну кількість іноземних гостей та забезпечити можливості безпосередньої присутності бажаючих громадян України під час складення присяги новообраним президентом України".

У постанові Капліна також міститься пропозиція, щоб щорічно, в день інавгурації на НСК "Олімпійський", президент України проголошував щорічний звіт перед українським народом.

Загалом у Верховній Раді зареєстровано п'ять постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Раніше нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. До цього народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко.

ВідеоПризначити інавгурацію на 19 травня закликав ВР Володимир Зеленський

Новообраний президент записав звернення до нардепів. Нагадав їм, що ті присягали служити українському народові. Втім, на думку Зеленського, нардепи думають переважно про мандат і бояться розпуску. А в цей час у країні відбувається незворотне. Порошенко, за словами Зеленського, робить активні перестановки у Вищому командуванні армії, дає нагороди і звання силовикам, при яких вибухали військові склади, намагається призначити свого голову у Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду, до яких є чимало запитань.   

Призначити інавгурацію на 19 травня закликав ВР Володимир Зеленський

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції