Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карантин у Верховній Раді: депутати тестують можливість віддаленого голосування

У п’ятницю зареєстровано закон про роботу нардепів в умовах карантину.

Народні депутати України через спалах COVID-19 у світі хочуть перейти на віддалений режим засідань та голосування, йдеться у ТСН.12:00.

Вже сьогодні два десятки народних обранців, кажуть у фракції "Слуга народу", спробують протестувати можливість віддаленого голосування. Нардепам для роботи в форматі відеозв’язку роздали планшети. Аби проголосувати, пояснюють, не треба буде натискати жодні кнопки лиш заявити про свій вибір уголос.

В п’ятницю у Раді зареєстрували законопроєкт, який регламентує проведення парламентських засідань в умовах епідемії коронавірусу. Щоправда, тексту документу на сайті Верховної ради поки немає.

Відео Депутати вивчають можливість проводити пленарні засідання та голосувати дистанційно

Максимально дистанціюватися, але при цьому проводити пленарні засідання хочуть депутати. Два десятки народних обранців, кажуть у фракції "Слуга народу", спробують протестувати можливість віддаленого голосування. Нардепам для роботи в форматі відеозв'язку вже роздали планшети. Аби проголосувати, пояснюють, не треба буде натискати жодні кнопки. Більше про коронавірус в Україні

Депутати вивчають можливість проводити пленарні засідання та голосувати дистанційно

Напередодні голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив про підготовку позачергового засідання парламенту, однак дату ще не оголосив.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що народний депутат із групи "Довіра" Сергій Шахов інфікований коронавірусом. Згодом хворобу виявили і у його дружини.

Політик не був присутній на останніх засіданнях Ради, однак 12 березня приходив на засідання екологічного комітету парламенту. Через це усім його членам було рекомендовано самоізолюватися на 14 днів, а в будівлі Ради провели масштабну дезінфекцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції