Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карлсон, Мюнхаузен, Супермен: інтернет-юзери другий день кепкують із Саакашвілі на даху будинку

Політик став персонажем карикатур по всьому світі.

Відео, на якому Міхеіл Саакашвілі втікає від силовиків по даху будинку, облетіло увесь світ і обросло шаржами та фотожабами. Найпоширенішим порівнянням для політика став казковий персонаж Карлсон, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саакашвілі, який живе на даху, німецькі журналісти доповнили образом Фрекен-бок із обличчям Петра Порошенка. Інший варіант кпинів – екс-керівник Одещини в ролі барона Мюнхаузена, який літав на ядрі. А от американські коміки побачили в грузинському вигнанці риси, що роблять його подібним до персонажа сучасної мас-культури – Супермена.

ВідеоСупермен і Карлсон: Мережа вибухнула жартами про затримання Саакашвілі

Затримання стало приводом для створення й невеличкої відеострічки, за основу котрої взято сюжет з радянського фільму "Іван Васильович змінює професію". Іще одна інтерпретація – це працівник жеку, що лагодить дах будинку.

Як повідомлялося, напередодні українські депутати порівняли Саакашвілі не лише з Карлсоном, але й і з Леніним. "Саакашвілі мають коментувати психіатри, а займатися ним санітари", - вважає Лозовий. Юрій Береза теж не симпатизує скандальному політику. "Мабуть, є чого ховаться пану Саакашвілі. Мені здається, він перебуває в такій життєвій стадії, коли відчуває себе Леніним у 1917 році. Коли Ленін ховається в розливі", - іронізує нардеп. "У нас новий Карлсон. У нас Саакашвілі був усім, а ще Карлсоном не був", - каже Гончаренко.

Кореспондент ТСН Антон Страшко 

Залиште свій коментар

Вибір редакції