Карта гарячих точок: сепаратисти перетворюють Схід України на місце, малопридатне для життя

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карта гарячих точок: сепаратисти перетворюють Схід України на місце, малопридатне для життя

Карта гарячих точок на Сході України

Досі багато адмінбудівель та офісів силовиків залишаються під контролем терористів.

Карта найгарячіших точок на Сході України трохи змінилася, проте сепаратисти продовжують перетворювати його на малопридатне для нормального життя місце, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Ще вчора, у суботу 3 травня, найнебезпечнішим місцем на Сході був Слов'янськ, але у неділю тут дещо спокійніше. Вдень 4 травня кореспонденти чули там постріли з автоматичної зброї, але інтенсивного вогню не велося. У суботу українські збройні сили повернули під контроль держави слов'янську телевежу. Центр містечка, втім, лишається в руках місцевого криміналітету.

У Краматорську 3 травня українські військові теж повернули контроль над телевежею та штаб-квартирою спецслужб.

Міська адміністрація Маріуполя залишається під контролем сепаратистів. Вночі проти 4 травня у місті диміли покришки - це сепаратисти чекали на штурм, лякали самі себе, але не дочекалися.

Карта територій, на яких точиться протистояння

Карта територій, на яких точиться протистояння

Захопленими залишаються об'єкти в Горлівці, Червоноармійську, Макіївці, Харцизьку, Константинівці. Практично у всіх цих містах міськвиконкоми та офіси силових структур контролюються сепаратистами.

У центрі Луганська обласна адміністрація і будівлі силових структур захоплені терористами.

В Антрациті захоплена районна адміністрація. Так само і міліція. Антрацит розташований всьогО за 32 км від російського кордону. За даними наших кореспондентів, організатори терористичного руху роздавали там зброю населенню.

У Донецьку під контролем прихильників "Донецької республіки" залишається будівля ОДА. У суботу демонстранти з російською символікою атакували тут офіс корпорації "ІСД" - бізнес, до якого причетний донецький губернатор Сергій Тарута. З офісу, як повідомляють ЗМІ, викрали комп'ютерну техніку, а також ікони і запаси алкоголю.

Нагадаємо, секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що на 8-9 травня російські бойовики готують провокації на Сході України та в Херсоні.

Наступна публікація