Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Картинка буде однаковою": штаби кандидатів дійшли згоди щодо трансляції дебатів на "Олімпійському"

Раніше кожна сторона збиралась влаштовувати свою трансляцію.

Одне з ключових питань у дебатах на стадіоні "Олімпійському", а саме варіант єдиної трансляції для всіх телеканалів, погодили штаби Порошенка та Зеленського. Про це повідомив голова "Суспільного" Зураб Аласанія.

"Штаби зійшлися на думці, що картинка все ж має бути одна для всіх, а за фахівцями по ключових позиціях: режисер ефіру (людина, яка зводить за пультом всі сигнали від камер) та оператор-постановник (людина, яка відповідає за розташування і роботу всіх камер) - вони мають звернутися до Суспільного мовника, якому довіряють обидва штаби, і який гарантує рівність доступу та збалансоване висвітлення події", - повідомив Аласанія.

Також очільник телеканалу пояснив, що раніше кожен зі штабів планував організовувати власну трансляцію через свої техзасоби та фахівців, і це б поставило інші канали перед вибором – від якого штабу транслювати подію, і це б спотворювало реальний хід дебатів, викривляючи картинку в бік одного чи іншого кандидата.

Апдейт по шоу на НСК «Олімпійський» Одним з ключових непогоджених між штабами питань було питання картинки....

Опубліковано Зурабом Аласаниею Четвер, 18 квітня 2019 р.

Також "Суспільне" чекає на рішення ЦВК щодо можливості перенесення офіційних дебатів у телестудії на годину пізніше – з 21 на 22. Тоді обидва кандидати в рівній пропорції зможуть виступити і на стадіоні, і у студії "Суспільного". 

На стадіоні вже монтують сцени. Саме місце проведення дебатів  охоронятимуть десять тисяч правоохоронців. Територію вже перевірили рятувальники, медики та нацгвардійці. У штабі Зеленського повідомили, що поширили понад 10 тисяч квитків. Глядачів пускатимуть на стадіон із 16.30.

Досі точились суперечки між штабами про те, як розсадити людей. За останньою інформацією, вони таки дійшли згоди. Сектори будуть заповнені навпіл прихильниками кандидатів. Також розглядаються різні кандидатури на роль ведучого дебатів.

Відео"Суспільне" запустить в ефір фільм про Амстердам, якщо кандидати не прийдуть на дебати

Керівник національної телекомпанії України Зураб Аласанія розповів про деталі проведення дебатів, які мають відбутися 19 квітня в студії "Суспільного". На них відведена година ефірного часу. Якщо обидва кандидати з'являться - вони виступатимуть згідно із чітким, похвилинним регламентом.  

"Суспільне" запустить в ефір фільм про Амстердам, якщо кандидати не прийдуть на дебати

Залиште свій коментар

Вибір редакції