Каськів відреагував на оголошення його в розшук

Екс-глава Держагентства каже, що нічого не крав.

Глава Держагентства з інвестицій часів Януковича Владислав Каськів вважає, що оголошення його в розшук - це "зброя для політичної боротьби перед гучними відставками в парламенті".

Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".

"Кому і що сьогодні можуть дати ці політичні інтриги? Чому вони думають, що нашвидку зліплені підозри дадуть якісь політичні бонуси? Чому вони кожен раз використовують цю зброю для політичної боротьби перед важливими подіями, гучними відставками і важливими голосуваннями в парламенті?", - написав він.

Каськів додав, що автори постанови про оголошення його в розшук хочуть силовим способом усунути конкурентів". Він знову заявив, що не переховується від органів слідства і що і ГПУ, і МВС знають, де він знаходиться.

Екс-глава Держагентства каже, що нічого не крав, а на державній службі приніс в українську економіку майже 2 млрд дол.

Каськів сказав, що "категорично готовий" співпрацювати зі слідством в Україні. "Бажано за європейськими стандартами, а не на основі політичної розправи", - додав він.

Як повідомлялося, Каськів тривалий час ховається за кордоном. Наразі рішенням суду його оголосили в розшук, а на його майно наклали арешт. Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

Нагадаємо, Владислав Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 по 15 березня 2014 він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії. У 2012 році Каськів, будучи головою Державного агентства з інвестицій та інновацій, підписав з іспанською компанією мільярдну угоду про співпрацю щодо реалізації національного проекту "LNG-термінал". Зокрема, компанія повинна була виступити інвестором реалізації проекту.

ВідеоВладислава Каськіва оголошено у розшук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: