Касько розкрив мету свого повернення в Генпрокуратуру

Дата публікації
Перегляди
5511
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Касько розкрив мету свого повернення в Генпрокуратуру

Фото: УНІАН

Заступник Рябошапки розповів, чим хоче займатися на посаді.

В Україні має постати принципово нова система прокуратури за сучасними європейськими зразками. Про це заявив перший заступник генпрокурора Віталій Касько, повідомляє Укрінформ.

Новопризначений посадовець відповів на запитання про свої наміри в ГПУ наступним чином: "Реформуванням прокуратури, якщо буде політична воля. Наскільки я розумію, вона є і у президента, і у генерального прокурора". Касько пояснив, що хоче орієнтуватися на західних колег. "Використати цю можливість привести її до ладу, щоб вона нарешті почала працювати відповідно до європейських стандартів", - зауважив він.

На думку посадовця, прокуратура не має займатися розслідуванням кримінальних справ і "перетягувати на себе ковдру у цивільно-правовій сфері". Своє бачення Касько вже погодив із Рябошапкою. "Я про це говорив з генпрокурором, і він абсолютно підтримує ідею типової європейської прокуратури, яка буде подобатися суспільству, яке знатиме, що прокуратура виконує роботу щодо захисту доброчесного громадянина і покарання винного", - розповів заступник голови ГПУ.

Касько також додав, що наразі не знає переліку своїх обов'язків у прокуратурі. "Немає розподілу. Поки що виконую доручення генпрокурора. Він мене попросив прийти на антикорупційний комітет парламенту, оскільки я готував проєкт закону про цивільну конфіскацію і повернення статті Кримінального кодексу про запровадження відповідальності за незаконне збагачення", - розповів він і зізнався, що не виключає в подальшому очолення напрямку міжнародно-правового співробітництва в Генпрокуратурі.

Як повідомлялося, 4 вересня генпрокурор назвав прізвище одного з членів своєї команди в ГПУ. 6 вересня Рябошапка підписав наказ про призначення Каська першим заступником генерального прокурора.

Віталія Каська знову призначили першим заступником генпрокурора

Віталія Каська знову призначили першим заступником генпрокурора

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5511
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація