Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Касько розповів про обіцянку Шокіна знищити всіх, хто зазіхне на його "сім'ю"

Він стверджує, що генпрокурор зініціював проти нього п'ять кримінальних проваджень.

Генпрокурор Віктор Шокін, відставку якого сьогодні підтримала Рада, особисто очолює кримінальне переслідування проти свого екс-заступника Віталія Каська і решти прокурорів та слідчих, які займалися справою "діамантових прокурорів".

Про це Касько пише у блозі на "Українській правді".

За його словами, арештовану квартиру він отримав розпорядженням ГПУ у 2008 році, приватизував у 2014 році та "відобразив у декларації за відповідний рік". У 2015 році Касько успішно пройшов люстраційну перевірку, де під довідкою про законність набуття майна був підпис Шокіна.

"Довідка за результатами цієї перевірки була підписана Шокіним особисто", - зазначив він.

Каксько пише, що про накладення арешту на його квартиру він дізнався 28 березня із повідомлень у ЗМІ. "З клопотанням про накладення арешту звернувся особисто генпрокурор Шокін, хоча цього не вимагає жодне з положень КПК", - наголошує Касько.

Колишній заступник очільника ГПУ наголосив, що "ніхто із слідчих та прокурорів не захотів виконати його (Шокіна – ред.) незаконний наказ і підписувати такі документи".

Касько зазначив, що наразі ніхто не повідомляв йому про підозру і обвинувальний акт щодо нього не направлявся до суду.  

"Арештувати майно з метою конфіскації без наявності цих двох обставин – порушення закону. За такою логікою Шокіна, конфіскації може підлягати майно будь-якої особи на вибір самого генпрокурора", - написав він.

Крім того, заявив Касько, проти нього Шокін зініціював п'ять кримінальних проваджень. За його даними, генпрокурор отримав санкції на обшуки у нього та його членів сім'ї, на прослуховування і стеження.

"З часу викриття нами у червні 2015 року корупційної діяльності групи "діамантових прокурорів", які, як виявилось, були близьким оточенням Шокіна, останній заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його "прокурорську сім'ю", - написав Касько.

Відео Касько розповів про "діамантову" справу та ще один "грішок" Корнійця

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура наклала арешт на трикімнатну квартиру колишнього заступника генерального прокурора Віктора Шокіна Віталія Каська у Києві, про це свідчить ухвала Печерського райсуду столиці від 22 березня. Слідство наполягає на версії, що Касько незаконно заволодів квартирою, надавши неправдиву інформацію про відсутність постійного житла в столиці.

Раніше, Касько заявляв, що у нього є лише одна квартира і жодної земельної ділянки. А інформація у ЗМІ та заяви нардепів – інформаційна війна проти нього.

Нагадаємо, Віталій Касько заявив, що Віктор Шокін нібито вимагав виконувати вимоги Ігоря Кононенка (нардепа від "БПП").

Свою відставку Касько пояснив тим, що останньою краплею для нього став черговий перерозподіл обов'язків у ГПУ.

Зокрема, Касько скаржився на свого начальника Віктора Шокіна, який ніби то забрав у нього "всі функції та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі й у справі так званих "діамантових прокурорів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції