Касько відреагував на кримінальну справу щодо його квартир

Екс-заступник генпрокурора посилається на слова Артема Ситника.

Звільнений 15 лютого заступник генпрокурора Віталій Касько прокоментував відкриття кримінальної справи щодо його квартир. Журналіст ТСН намагалися увесь день зв'язатися з ним, аби дізнатися його реакцію. Надвечір він прислав смс-повідомлення, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Касько посилається на слова голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника - в одному з недавніх інтерв'ю він назвав звинувачення деяких народних депутатів на адресу колишнього заступника генпрокурора порожніми політичними маніпуляціями.

Крапку у ситуації, на думку самого Каська, має поставити суд, перевіривши усі заяви.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє факти набуття колишнім заступником генпрокурора двох службових квартир і земельної ділянки, які потім нібито були незаконно приватизовані. Дані до державного реєстру досудових розслідувань подали з приводу заяви групи нардепів – Ігоря Луценка, Тетяни Чорновол та інших.

Касько прокоментував увагу Антикорупційного бюро до його нерухомості

Увесь день журналісти ТСН намагалися зв’язатися з Віталієм Каськом, аби дізнатися його реакцію. Надвечір він прислав ТСН sms-повідомлення. Він посилається на слова Артема Ситника - в одному з недавніх інтерв’ю директор Антикорупційного бюро називає звинувачення деяких народних депутатів на адресу колишнього заступника генпрокурора необґрунтованими.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора Віталій Касько подав у відставку 15 лютого. Того ж дня генпрокурор Віктор Шокін прохання підлеглого задовільнив.

На посаді Касько працював від травня 2014 року. Він відповідав за міжнародну співпрацю, розслідував злочини чиновників і був одним з ініціаторів гучного затримання так званих "діамантових прокурорів".

Розслідування щодо нерухомості Віталія Каська виділене в окреме провадження

Про це повідомили в Національному антикорупційному бюро України. Там перевіряють факти набуття колишнім заступником генпрокурора Віталієм Каськом двох службових квартир і земельної ділянки, які потім нібито були незаконно приватизовані. Дані до державного реєстру досудових розслідувань подали з приводу заяви групи нардепів - Ігоря Луценка, Тетяни Чорновол та інших. Розслідування здійснюють детективи Нацбюро. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: