Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Категорично проти". Порошенко заявив, що не підтримує легалізацію короткоствольної зброї

Реєстрація має бути навіть жорсткішою, вважає чинний гарант.

Кандидат у президенти України Петро Порошенко під час теледебатів на "Суспільному" виступив проти легалізації короткоствольної зброї для українців.

Під час дебатів на адресу політика пролунало запитання від одеського активіста Сергія Стерненка, який неодноразово був жертвою нападів на нього. Він поцікавився, як кандидат ставить до легалізації зброї для захисту.

"Я твердо наголошую, що сьогодні в Україні величезна кількість нелегальної зброї, пов’язаної з війною,  це створює величезні загрози безпеки на вулицях, як президент, як верховний головнокомандувач ЗСУ, в тому числі який робить максимум зусиль для забезпечення надійної безпеки не лише на фронті, але й в середині державі я наголошую, що наявність короткоствольної зброї на руках українців точно не додасть безпеки", - наголосив Порошенко.

Він додав, що не лише б не легалізував зброю для українців, а й ускладнив процес її реєстрації.

Як раніше повідомлялося, Петро Порошенко після дебатів на стадіоні "Олімпійський" приїхав до студії "Суспільного" і закликав свого опонента приєднатись. У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського наголосили на тому, що їхній кандидат до студії Суспільного не приїде, мовляв, він сказав, що хотів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції