Кемерон вважає, що рішення про вихід з ЄС прийме новий прем'єр

Його кабінет не має наміру офіційно ініціювати процес виходу Британії з Євросоюзу.

Прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон заявив, що всі ключові рішення про вихід країни з ЄС має приймати його наступник. Кабінет Кемерона підготує для нього довідки, але заяву про вихід подавати не стане.

Про це пише ВВС.Russian.

Девід Кемерон сказав, що він вже повідомив керівництво ЄС, а також канцлера Німеччини Ангелу Меркель про те, що його кабінет не має наміру офіційно ініціювати процес виходу Британії з Євросоюзу.

Прем'єр має намір повторити це на засіданні Європейської Ради. Кемерон запевнив, що його уряд робить і робитиме все, що в його силах, але "всі ключові рішення не будуть прийняті до тих пір, поки не з'явиться новий прем'єр-міністр".

Нагадаємо, що відразу після перемоги прихильників виходу Британії з ЄС на референдумі, Кемерон, який виступав за Євросоюз, оголосив, що піде у відставку до жовтня. Серед його ймовірних наступників називають лідера табору євроскептиків Бориса Джонсона і міністра внутрішніх справ Терезу Мей, яка щодо  питання про членство в ЄС підтримувала прем'єра.

Кемерон повідомив, що уряд створить спеціальну групу з представників різних відомств, яка підготує інформацію про варіанти розвитку відносин з Євросоюзом для майбутнього уряду.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заперечує можливість проведення повторного референдуму про членство країни в Європейському Союзі.

Нагадаємо, 23 червня у Великобританії провели референдум щодо членства в ЄС. За вихід держави проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС проголосували 48,1%.

ВідеоЯк реагують на результати британського референдуму політики і фінансисти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: