Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівництво Аграрної партії заявило про політичне рейдерство і російський слід

Керівництво Аграрної партії заявило про політичне рейдерство і російський слід

На думку керівника політсили, підступні дії загрожують усім українським демократам.

Аграрна партія звернулася до Генпрокуратури, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ із заявою про політичне рейдерство. У політсилі переконані, що ледве не стали жертвою прокремлівських сил, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голова партії Віталій Скоцик розповідає, що спочатку частина партійців спробувала підкупити голів місцевих осередків та поставити у регіонах своє управління. А коли це не вдалося – через сфальшовані документи спробували змінити керівництво партії через Мін'юст.

Відео Аграрна партія заявила про спробу рейдерського захоплення їхньої політичної сили

Аграрії кажуть, що ледь не стали жертвою прокремлівських сил. Спочатку частина партійців спробувала підкупити голів місцевих осередків та поставити своє керівництво. А коли це не вдалося, через сфальшовані документи змінити керівництво партії намагалися через Мін'юст. Однак, у відомстві на факт вчасно відреагували. А процес перереєстрації зупинили. 

Аграрна партія заявила про спробу рейдерського захоплення їхньої політичної сили

Однак у відомстві зупинили процес перереєстрації. Членів партії, які стояли за підробкою, виключили з політсили.

Схожі провокації, припускає політик, можуть чинити і проти інших проукраїнських політсил. Тому наполягає об'єднати зусилля в боротьбі з кремлівськими технологіями. "Всі учасники та складові даного злочину зафіксовані та отримають належну оцінку правоохоронних органів нашої держави. Водночас я звертаюся до інших демократичних сил. Я впевнений, у ваші партії зараз так само інтегрують агентів і ставлять перед собою завдання – розвалити партії. І щоб відбувся такий небажаний для нас російський реванш", - пояснив Скоцик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції