Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівництво ГПУ хотіло закрити справу, що стосується Пшонки та його сина - адвокат

2014 року було відкрито провадження щодо землі з корисними копалинами на Миколаївщині.

Керівництво ГПУ намагалось закрити справу щодо підозрюваних по справі, що стосується екс-генпрокурора Віктора Пшонки та його сина Артема.

Про це написав у Facebook член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів Роман Маселко.

"А Вам відомо, що особи у розшуку можуть вільно відвідувати Генеральну прокуратуру на Різницькій, зустрічатись з заступником Генпрокурора Юрієм Столярчуком та "рішати" з ним свої питання? Особа, якій було підготовлено підозру по справі, що стосується Віктора Пшонки та його сина Артема у жовтні 2016 року, двічі особисто зустрічалась на вул. Різницькій  із замом генпрокурора Ю.Столярчуком", - повідомив юрист.

За його словами, Столярчук чотири місяці не підписував підозру цій особі, а потім нібито закрив справу без будь-яких підстав і з порушенням своїх повноважень.

"Після того, як справу поновлюють він її просто забирає у слідчих з Департаменту Сергія Горбатюка (заступник начальника Головного слідчого управління - начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ, - ред.), які намагаються добитись передачі справи до суду та покарання винних", - зауважив Маселко.

"Це все відбувається з відома і під прикриттям Ю.Луценка (генпрокурора, - ред.). Горбатюк написав не одну доповідну про незаконні дії Ю.Столярчука. Але нуль реакції. А Анжела Стрижевська (заступник генпрокурора, - ред.) готує висновок, що такі постанови Столярчука не підлягають оскарженню.

Керівництво ГПУ намагалось закрити справу щодо підозрюваних по справі, що стосується Віктора Пшонки та його сина Артема...

Posted by Roman Maselko on Friday, December 1, 2017

Журналіст Юрій Бойко своєю чергою повідомив у Facebook, що Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів притягнула Столярчука до дисциплінарної відповідальності за незаконну спробу закрити кримінальне провадження, що розслідувалось у Департаменті спеціальних розслідувань Генпрокуратури за його заявою. Нині ця справа передана до суду.

"Йдеться про кримінальне провадження, зареєстроване в 2014 році у зв’язку з витівками на теренах благословенної Миколаївщини сина колишнього генпрокурора Артема Пшонки та відомого громадянина "Мультика" (він же ж Михайло Тітов), який зараз має нагоду подумати про свою поведінку в камері слідчого ізолятора. Пшонку в 2012 році зацікавили 1500 га землі в Первомайському районі Миколаївської області, під якими були поклади корисних копалин. Але власники земельних ділянок відмовились від пропозиції Артема Пшонки про спільну розробку копалин – це була і є земля сільськогосподарського призначення. Тоді Пшонка-молодший звернувся до "Мультика", а той усе організував у кращих традиціях: під керівництвом голови Первомайської райдержадміністрації Миколаївської області були виготовлені фальшиві документи на землю, а завезені з інших областей "тітушки" вчинили збройний напад на селян", - розповів Бойко.

З нагоди Дня працівників прокуратури не можу не поздоровити заступника генерального прокурора Юрія Столярчука з неприєм...

Posted by Volodymyr Boiko on Friday, December 1, 2017

Нагадаємо, вчора, в День працівника прокуратури очільник правоохоонного відомства Юрій Луценко заявив, що його команді за півтора року роботи вдалося виконати завдання, яке стояло перед нею, а власне "демонтувати пострадянську каральну систему ГПУ, різко активізувати боротьбу із корупцією, дати результат в справах Майдану і збити розгул злочинності".

Залиште свій коментар

Вибір редакції