Керівництво НАЗК виписувало собі премії без дозволу уряду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нарахування завищених виплат Корчак і Ко не розслідують. 

Кабінет міністрів України не давав згоди на преміювання голови і членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це йдеться у відповіді секретаріату уряду на запит програми "Схеми".

"За результатами опрацювання запиту НАБУ (...) повідомляємо, що Кабінетом міністрів такі дозволи не надавалися", – йдеться у тексті, підписаному міністром Кабміну Олександром Саєнком.

Натомість у НАБУ на запитання про те, чи розслідується  нарахування та виплати завищених премій членам НАЗК на чолі із головою відомтсва Наталією Корчак, відповіли негативно.

"Не здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо можливого безпідставного нарахування та виплати заробітної плати голові та членам НАЗК", – наводить відповідь Бюро "Радіо Свобода".

Відзначається, що ще у травні детектив НАБУ Олександр Цивінський надіслав запит до Кабміну з проханням повідомити, чи надавалися дозволи на преміювання членів НАЗК.

Нагадаємо, Нацагентство широко критикують за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.  

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу. 

Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень.  

ВідеоКорчак пояснила, за що виписувала собі і колегам премії по 200 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції