Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Церемонію одруження провів заступник міністра юстиції.

Керівник новоствореної Державної митної служби Максим Нефьодов одружився. Його обраниця - Яна Калмикова.

"Протестували з Яною Калмиковою послугу Міністерства юстиції шлюб за добу. Нормально вийшло, найскладніше, звісно, вмовити наречену. Обручку собі купив за годину до церемонії. Сергій Петухов (заступник міністра юстиції) урочисто все провів як в.о. міністра, відчувається досвід!", - написав Нефьодов у Facebook.

Із весільної церемонії Нефьодов показав чотири фотографії.

На сторінці Яни Калмикової у Facebook указано, що вона з зі Львова. Вивчала міжнародні економічні відносини у Львівському національному університеті імені І.Франка. Також вказано, що навчалася у Університеті Бургундії у Франції.

Нещодавно новий очільник митної служби Максим Нефьодов дав перше інтерв’ю на цій посаді. У ньому 35-річний посадовець говорив про боротьбу з контрабандою на митниці, власну бороду та модний термін ламберсексуал.

Відео Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

В його резюме - досвід роботи інвестбанкіром та ціла система ProZorro. Новий очільник митної служби Максим Нефьодов - про боротьбу з контрабандою та корупцією на митниці, гроші для митників, перші реформи, стосунки з Соросом, Марші Рівності ЛГБТ і про те, чому його називають ламберсексуалом, а в його чоловічій косметичці є обов'язковий крем під очі.

Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції