Керівник Держземагентства Рудик тренується в таборі та обирає собі батальйон – Філатов

У Дніпропетровській ОДА розповіли, що чиновник із Києва нікуди не зникав, а добровільно поїде в зону АТО.

Керівник Держземагентства України Сергій Рудик перебуває у військовому тренувальному таборі на Дніпропетровщині. Про це повідомив у коментарі кореспондентові ТСН заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов.

"На даний момент він знаходиться в тренувальному таборі, з ним працюють інструктори і, наскільки я розумію, я не відстежую його руху, далі він буде направлятися в супроводі озброєних осіб, так сказати побратимів по зброї, в зону бойових дій", - прокоментував Філатов.

"Там він проявить героїзм, всі свої бойові навички і захищатиме Батьківщину згідно присяги", - додав представник облдержадміністрації.

Він також висловив нерозуміння позиції партії "Свобода", котра заявила про нібито викрадення Рудика.

"У нього було дві мети. Перша мета: він хотів представити до призначення регіонала з Кривого Рогу на посаду керівника Держземагентства по Дніпропетровській області. Друге завдання у пана Рудика полягало в тому, що він привіз свою власну знімальну групу, яка скрізь його супроводжувала. Він поїхав до шпиталю до поранених – там вони робили сюжет про те, що він чинив якусь допомогу, моральну підтримку", - розповів Філатов.

ВідеоБорис Філатов розповів про добровільний вибір Сергія Рудика

"Після того, як пан Рудик відвідав госпіталь, поспілкувався з бійцями, побачив все, що відбувається, я думаю, у нього десь стався ментальний перелом. Тобто він приїхав у штаб національного захисту, поговорив з волонтерами, поговорив з активістами і висловив бажання відвідати зону АТО, провести там кілька днів з метою ознайомлення з подіями, що відбуваються", - зазначив заступник голови ОДА.

Крім того, за словами Філатова, Рудик висловив бажання піти добровольцем в один з батальйонів.

"На даний момент вирішується питання: або це буде батальйон "Дніпро", або це буде батальйон "Січ". Пан Рудик стверджує, що батальйон "Січ" має відношення до партії "Свобода", він створений її активістами з ініціативи партії "Свобода", тому він зараз вибирає: або це буде батальйон "Дніпро", або це буде батальйон "Січ", - пояснив один із керівників Дніпропетровської області.

Як уже повідомлялося, керівника Держземагентства Рудика після корупційного скандалу відправили воювати на Донбас.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: