Керівник ФСБ був готовий підірвати власних громадян для початку війни з Україною – Грицак

Голова СБУ закликав очільника російської спецслужби зупинитися. 

Голова Служби безпеки України Василь Грицак звинуватив керівника Федеральної служби безпеки РФ Олександра Бортнікова у тому, що він готовий був підірвати власних громадян на території Росії, щоб дати привід для вторгнення України.

Про це Грицак заявив в ефірі одного з українських телеканалів. Відеозвернення поширила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Ви перейшли червону межу, ви були готові підірвати у себе своїх російських громадян для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Росії і дати підстави для вторгнення на територію України, для початку повномасштабної кампанії", - сказав Грицак у зверненні до керівника ФСБ.

"Ви до кінця усвідомлюєте, до яких геополітичних наслідків могли призвести ці дії? Ви усвідомлюєте, що за ці речі доведеться відповідати? Ви розумієте, що сьогоднішня чинна влада, у тому числі й Путін, не вічні? Ви розумієте, скільки проклять отримають ваші діти? У ваших силах це все зупинити. Зупиніться!", - заявив голова СБУ.

Грицак також звинуватив ФСБ в організації терактів на території України - в Одесі, Харкові, Херсона. Він додав, що внаслідок цих терактів "загинули десятки людей, багато людей зазнали поранень".

Василь Грицак запевнив, що ніколи не віддасть наказу організувати теракт на території Росії по відношенню до мирних мешканців.

Нагадаємо, нещодавно Грицак заявляв, Служба безпеки України отримала інформацію про можливу підготовку терактів російською ФСБ. Він стверджує, що агресор переправляє на українську територію свої диверсійні групи. Грицак наголосив, що лише протягом останнього місяця СБУ виявила три диверсійні групи, які готували теракти в Україні. 

ВідеоФСБ зможуть використовувати будь-яку приватну інформацію українських користувачів

Залиште свій коментар