Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кернес і Труханов поведуть у Раду нову партію

При цьому мери Харкова та Одеси не планують змінювати свої кабінети на крісла в сесійній залі.

Мери двох великих міст України – Харкова та Одеси – братимуть участь у виборах до Верховної Ради України. Це випливає з повідомлення харківського градоначальника Геннадія Кернеса у Facebook.

Да, подтверждаю - мы, с мэром Одессы Геннадием Трухановым действительно поведем в новый Парламент партию. Партию людей,...

Опубліковано Геннадієм Кернесом Понеділок, 20 травня 2019 р.

"Ми з мером Одеси Геннадієм Трухановим дійсно поведемо в новий парламент партію", - заявив Кернес. Однак при цьому він додав, що політичної кар’єри ніхто з мерів не планує. "Ми були і залишимося міськими головами Харкова і Одеси. Наше завдання – не політична кар'єра. Наше завдання – влити нову кров у Верховну Раду", - пояснив він.

Кернес пообіцяв створити партію людей, "які чують інших людей" і працюють для них, маючи за плечима досвід вирішення проблем на місцях.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський надіслав запрошення головам депутатських фракцій на консультації щодо розпуску Верховної Ради України. Раніше під час інавгураційної промови він оголосив про розпуск парламенту.

ВідеоДобірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Багаторічний очільник Харкова вирізняється особливою манерою спілкування, як з підлеглими, так і з пересічними людьми. ТСН склала добірку найбільш відомих його публічних висловлювань.

Добірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції