Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кернес порадив шукати замовників замаху на нього в кабінетах влади

На думку мера, його намагалися вбити дуже впливові люди.

Мер Харкова цілком здоровий і готовий уже завтра ставати до праці. В цьому запевнив зустрічаючих сам Геннадій Кернес одразу по приземленні в місцевому аеропорті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Міський голова повернувся за 10 днів до свого ювілею. Зустрічав його натовп бюджетників із синьо-жовтими стягами та повітряними кульками. Підозри в штучній організованості ці люди відкидали.

"Який відгул? Ніякого відгулу! Зараз зустрінемо його – і підемо на роботу", - пояснила одна з жіночок.

"Я у відпустці. Всі у відпустці", - прокоментувала свою присутність і присутність колег в аеропорту вихователька одного з дитсадків.

Плакати, кажуть, малювали самі. А прапори та кульки – купили.

"Як це видали? Он машина стоїть – ідіть, купуйте по 10 гривень. Ну як, улюблений мер повертається, ви що!", - пояснили молоді хлопці.

ВідеоДо Харкова повернувся Геннадій Кернес

Чартер із пораненим мером сів о 15:30. За лічені хвилини Кернес вихав на інвалідному візку й почав з того, що почувається цілком здоровим.

В ізраїльській клініці він лікувався півтора місяця. Каже, хірурги витягнули його з того світу. Медики підтвердили – із такими пораненнями зазвичай не живуть.

"Я пам'ятаю чітко постріл і секунду свою думку, що мене вбили", - зізнався він.

Замовників замаху мер Харкова радить шукати у високих кабінетах влади. А виконавців – серед професіоналів у володінні зброєю.

"Піти на такий злочин, як стріляти зі снайперської гвинтівки по мішені, яка біжить… Ви повинні розуміти, що такі речі – це не рівень людей, котрі пляшки збирають і здають", - прокоментував Кернес замах.

Як уже повідомлялося, Кернеса в Харкові зустріли прапорцями України та повітряними кульками.

Кореспондент ТСН Аліна Цибова

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції