Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кернес схвалив: у Харкові позбавили мандата депутата через "колорадську стрічку"

Мер засудив дії Лесика.

У Харкові міська рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата сьомого скликання Андрія Лесика, який начепив на себе георгіївську стрічку 9 травня. Він був обраний за списками партії "Відродження".

Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні, 17 травня, під час позачергової сесії, передає УНІАН.

Обговорення питання тривало більше години. Так, харківський міський голова Геннадій Кернес, керівник фракції "Відродження" у міськраді Ігор Терехов та ще ряд депутатів засудили дії Лесика, який під час сесій відзначався проросійською позицією, а на 9 травня прийшов до Меморіалу Слави з георгієвською стрічкою.

Сам Лесик під час сесії не відповів на запитання, чи готовий написати заяву про складення мандата. Він висловив переконання, що його позбавляють мандата через участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави 9 травня разом з ветеранами. 

"Я вважаю, що було б правильно, якби кожен депутат зробив як я, йшов з ними поруч з георгієвською стрічкою, яка, я впевнений, 9 травня 2017 року, а може і раніше...", - почав говорити Лесик, однак йому вимкнули мікрофон.

Кернес відкинув звинувачення в тому, що позбавлення мандата пов'язане з участю у покладанні квітів разом з ветеранами. "Ти не йшов з ветеранами", - сказав мер.

За позбавлення Лесика мандата депутата Харківської міськради проголосували 63 депутати, проти — 1. 

Коментуючи рішення, Кернес сказав: "Я так розумію, що проти проголосував сам винуватець торжества. Шановний винуватцю! Я підписую рішення сесії Харківської міської ради і прошу вас покинути сесійну залу". 

Міський голова підписав відповідне розпорядження після чого Лесик вийшов із сесійної зали.

Нагадаємо, у Харкові 9 травня під час покладання квітів до Меморіалу Слави сталися сутички.Колона людей, які несли квіти до Меморіалу, складалася із кількох частин: попереду йшли ветерани та патріотично налаштована молодь, а позаду з'явились люди, які несли червоні прапори та портрети учасників Другої світової війни. Деякі із цієї частини колони одягнули георгіївські стрічки. Зокрема, серед них був і депутат Харківської міськради Андрій Лесик. Саме між Лесиком та проукраїнської молоддю і сталися перші сутички через георгіївську стрічку на одязі депутата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції