Керрі почув у Києві про Будапештський меморандум і майбутнє загострення на Донбасі

Американець акцентував, що українська економіка є єдиною в регіоні, котра зростає.

Україну відвідав держсекретар США Джон Керрі. Напередодні саміту НАТО він пообіцяв, що США продовжуватимуть санкційний тиск на Росію, доки не буде звільнено окуповані території Криму та Донбасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Безперечно, що ми не обійшли увагою і теми надання гарантій безпеки Україні з боку Сполучених Штатів на фоні Будапештського меморандуму. Для українського народу важливо відчувати, що в протистоянні зі складними зовнішніми викликами з нами поруч стоїть потужний стратегічний партнер", - прокоментував розмову з гостем президент Петро Порошенко. Він також розповів американцю, як в Україні боряться з корупцією.

Керрі у відповідь заявив, що це матиме позитивні наслідки. "Попри багато прогнозів, саме через важкі рішення, які зробив президент Порошенко, економіка України зростає – на відміну від інших економік регіону. Це індикатори позитивних змін, які виходять з тяжких політичних рішень", - пояснив американський гість.

ВідеоДержсекретар США Джон Керрі прибув до Києва

Після президента Керрі мав розмову з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом і спікером Ради Андрієм Парубієм. Останній заявив про плани Росії загострити ситуацію на Донбасі. "Нам відомо, що у найближчий період активізуються дії окупаційної армії. Є інформація щодо активізації дій як на фронті, так і для дестабілізації ситуації всередині нашої країни. Ми не допустимо дестабілізації. І дуже розраховуємо на те, що наш стратегічний партнер – Сполучені Штати – допоможуть нам", - заявив голова Верховної Ради. У свою чергу Керрі запевнив, що Україна відчує підтримку, зокрема і на саміті НАТО у Варшаві.

Як уже повідомлялося, Керрі закликав Україну дотримуватись Мінських домовленостей і зауважив, що двері НАТО завжди будуть відкритими для нашої країни. Також головний американський дипломат заявив, що США надають Україні додаткові 23 млн доларів на гуманітарну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: