Кіберполіція викрила на політичному спамі депутата з Львівщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік за гроші розсилав агітаційні повідомлення.

Кіберполіція викрила організатора масової розсилки, яка дискредитувала партію "Голос". Ним виявився депутатат однієї із сільрад на Львівщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік замовив розсилку на 25 тисяч SMS, які повідомляли про начебто втрату цією політсилою підримки виборців. Далі відправлялися нові повідомлення – вже про досягнення іншої партії. На думку правоохоронців, такі дії є перешкоджанням виборчому праву, а отже, заборонені законом.

"Окрім розсилки щодо партій-опонентів, також розсилав і агітацію відносно партії, а також всі публічні виступи її лідерів і кандидатів у депутати по Львіському регіону. Даний факт зареєстрований у кримінальному провадженні, розпочате досудове рослідування", - розповів начальник департаменту кіберполіції Сергій Демедюк.

Відео Кіберполіція викрила організатора масової розсилки, яка дискредитувала партію "Голос"

Ним виявився депутат однієї із сільрад на Львівщині. Чоловік, розповідають правоохоронці, замовив розсилку аж на 25 тисяч смс. Людям повідомляли, що "Голос" стрімко втрачає рейтинг і не проходить до Верховної Ради. А потім надсилали уже нове смс із досягненнями уже іншої політсили, кажуть правоохоронці.    

Кіберполіція викрила організатора масової розсилки, яка дискредитувала партію "Голос"

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів, які виготовить "Поліграфічний комбінат "Україна". Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата. Крім того, ЦВК спростила механізм тимчасової зміни місця голосування, що з собою треба мати тільки паспорт, аби бути включеним до Реєстру виборців і на місці заповнити заяву. Складнощі можуть бути лише для людей, які не мають місця реєстрації взагалі. За статистикою, в Україні таких мешкає понад 980 тисяч. Їх до списку виборців не вносять, але віддати голос вони можуть. Зокрема, можна звернутися до центру обліку бездомних громадян і там буде визначена реєстрація в цьому закладі і можна буде проголосувати. Пам’ятайте, що змінити місце голосування можна до 15 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції