Кілька днів тому війська Росії могли вторгнутися не лише на Донбас, а й на всю Україну – Луценко

У Москві хотіли реалізувати широкомасштабний план окупації щодо України.

Цього тижня Москва планувала ввести свої "миротворчі" війська не лише на Донбас, а й на всю територію України.

Про це в ефірі ТСН.19:30 сказав радник президента Юрій Луценко.

"Москва провокує нас на оголошення повноцінної війни, до якої ми на сьогоднішній день станом наших Збройних сил не готові. Армія України та Росії має співвідношення 1:10. А по техніці боюся навіть говорити. Тому Путін викликає нас на повноцінне зіткнення, яке виправдає заплановане давним-давно вторгнення російських військ в Україну. Більше того - усі спецслужби України говорять про те, що декілька днів тому ми стояли на порозі широкомасштабного вторгнення. Причому не тільки в Східній, а по всій території України. Навіть біля Чернігівської та Сумської областей стоять контингенти російських військ, які перефарбовані в біле і написано "МС" ("Миротворчі сили"). Вони були готові до цього", - наголосив Луценко.

ВідеоУкраїна не готова до повномасштабної війни з Росією – Ю. Луценко

Радник глави держави переконаний, що дипломатичні відносини з Росією поки не варто розривати. Водночас Луценко зазначив, що в збройному конфлікті на Донбасі "із Росією може бути лише один компроміс - вони можуть забрати своїх вояків додому. Решта - не підлягає жодним перемовинам".

Радник президента також повідомив, що в ході АТО на Сході стався переломний момент – терористів удалося розділити на три групи та оточити їх. Також українські військові значно посилили контроль на кордоні з Росією.

Тим часом Кремль продовжує стягувати свої війська до кордону з Україною.

ВідеоРосія стягує війська до кордону з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: