Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість сценаріїв на столі у Путіна в рази перевищує наші очікування – Зеркаль

Українська дипломатка переконана у відсутності благих намірів щодо України в президента РФ.

Президент Росії Володимир Путін не буде змінювати політику щодо України за підсумками грудневого саміту в нормандському форматі. В цьому переконана заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль, яка нещодавно написала заяву про відставку, повідомляє Новое время.

"Я впевнена, що кількість сценаріїв на столі у Путіна в рази перевищує наші очікування", - заявила дипломатка щодо перспектив зустрічі лідерів чотирьох країн у Парижі 9 грудня. Зеркаль зазначила, що весь час "намагається у всіх дізнатися", чи є підстави вважати, що Путін зацікавлений у зміні своєї політики щодо України. Натомість єдиний інтерес російського лідера, на її думку, полягає в знятті санкцій.

Зеркаль зауважила, що уявлення Путіна щодо Криму навряд чи можуть підлягати добровільній корекції. "Мабуть, є питання у нас щодо того, що людина, яка замислила собі якісь глобальні перетворення, тим більше, що вони "грають" зараз не тільки в Україні, вони "грають" в усьому світі", - зауважила вона. Тому, на думку дипломатки, сподіватися на зрушення від саміту "нормандських" лідерів не варто саме з огляду на позицію російського президента. "Зараз, як на мене, підстав вважати, що він приїде туди з благими намірами – взагалі нема. Тому я очікую, що це буде знову продовження гри", - підсумувала працівниця МЗС.

Як повідомлялося, напередодні Зеркаль прокоментувала свою відставку з МЗС та пояснила, що не вірить у справжність намірів Росії встановити мир. Також дипломатка розповіла, що в оточенні президента України Володимира Зеленського завчасно знали про блокування безпекової допомоги Україні від США, але намагалися приховати цю інформацію від громадськості.

Відео Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

"Іду з посади, але лишаюся дипломатом і небайдужою людиною." Заступниця мінстра закордонних справ Олена Зеркаль дотрималась обіцянки, написала заяву про відставку і виклала її фото в соцмережі. Зеркаль обіймала посаду із серпня 2014  року. І вкрай ефективно представляла інтереси України в міжнародних судах. Зокрема, їй вдалося переконати Міжнародний суд ООН визнати справу України проти Росії і взяти її до розгляду.  

Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

Залиште свій коментар

Вибір редакції