Кім Чен Ин вперше не записав відеозвернення на Новий рік, а привітав громадян листом

Дата публікації
Перегляди
2343
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кім Чен Ин вперше не записав відеозвернення на Новий рік, а привітав громадян листом

Фото: Associated Press

Це перше подібне новорічне привітання від 1995 року.

Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин привітав жителів країни з Новим роком. Щоправда, цього разу він написав короткого листа, замість традиційного телезвернення. 

Про це повідомляє південнокорейське видання Yonhap з посиланням на державне інформаційне агентство Північної Кореї KCNA.

"Я щиро бажаю всім сім'ям у всій країні більшого щастя і улюблених людей, міцного здоров'я. Також у новому році я наполегливо попрацюю над тим, щоб наблизити нову еру, в якій ідеали та бажання наших людей здійсняться", - цитує слова лідера КНДР інформагентство.

"Я дякую людям за те, що вони незмінно довіряли і підтримували нашу партію навіть у важкі часи, - додав він. - Ще раз присягаюсь, що я завжди залишуся вірним великим людям".

Зазначимо, раніше Кім Чен Ин майже щороку записував телезвернення з нагоди Нового року, де розповідав про свої політичні плани. Це перше подібне новорічне привітання від 1995 року, коли батько Кіма, Кім Чен Ир, прийшов до влади, пише видання.

Експерти припускають, що лідер КНДР міг пропустити цьогорічне звернення, оскільки будь-яке його звернення може відволікти від того, що він повинен оголосити під час з'їзду Трудової партії, який має відбутися на початку січня вперше за останні чотири роки. Ймовірно, на ньому представлять план економічного розвитку КНДР і торкнуться питання міжнародних відносин з Південною Кореєю та зі США.

Лист-привітання Кім Чен Ина / Фото: Yonhapnews

Нагадаємо:

  • У лютому 2012 року почали ширитися чутки, Кіма вбили під час візиту до Пекіна.
  • Два роки по тому, в жовтні 2014 року, ЗМІ знову оголосили його мертвим - нібито його вбили під час державного перевороту.
  • Зовсім нещодавно, у квітні 2020, знову з'явилися припущення, що Кім Чен Ин помер. Він пропустив парад, присвячений дню народження його діда 15 квітня. Утім він знову з'явився на публіці на початку травня - живий і здоровий. 
  • 16 листопада 2020 року Кім Чен Ин вперше за 25 днів з'явився на публіці, очоливши розширене засідання політбюро Трудової партії. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2343
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація