Кім Чен Ин заявив, що КНДР повинна готуватися до конфронтації зі США

Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Водночас диктатор не виключив діалогу з новою адміністрацією США.

Корейська Народно-Демократична Республіка повинна бути готовою як до діалогу, так і до конфронтації зі США.

Про це лідер КНДР Кім Чен Ин заявив у п'ятницю, 18 червня, під час пленуму ЦК Трудової партії Кореї, пише Yonhap із посиланням на KCNA.

Зазначається, що диктатор "детально проаналізував політичну тенденцію нової адміністрації США щодо Республіки і роз'яснив відповідні стратегічні і тактичні заходи протидії та напрямки діяльності, які необхідно підтримувати у відносинах зі США в найближчі дні".

"Генеральний секретар наголосив на необхідності підготуватися як до діалогу, так і до конфронтації, особливо повністю підготуватися до конфронтації, щоб захистити гідність нашої держави і її інтереси для незалежного розвитку, а також надійно гарантувати мирне середовище і безпеку нашої країни", - йдеться у повідомленні.

Кім Чен Ин також закликав "різко і оперативно відповідати на мінливий стан і сконцентрувати зусилля на встановленні стабільного контролю над ситуацією на Корейському півострові".

Це перше послання північнокорейського лідера до США після інавгурації президента Джо Байдена.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що зустрінеться з лідером Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ином, лише якщо адміністрація американського лідера "точно знатиме" теми переговорів. 

За його словами, саміт повинен буде супроводжуватися попередніми зобов'язаннями з деескалації. Окрім того, сторони повинні будуть визначити параметри для подальших обговорень ядерного арсеналу Північної Кореї.

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація