"Кінець близько". Сестра Сенцова розповіла про його катастрофічний стан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українець майже не встає.

Стан українського режисера та політв’язня Олега Сенцова, який голодує у російській колонії, дуже поганий – про це він сам написав у листі до сестри Наталії Каплан.

"Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", - написала сестра українця у Facebook.

Все не просто плохо, все катастрофически плохо. Олег мне через адвоката передал письмо, он почти не встает. Написал, что...

Опубліковано Натал'єю Каплан Середа, 8 серпня 2018 р.

Вона додала, що Сенцову не передають жодних листів і тримають його в інформаційному вакуумі, тому він запитує, чи цікавиться хтось досі його голодуванням.

"ЄСПЛ наполягає про переведення до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки. Олег відмовився, каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній", - додала Каплан.

Сестра політв’язня наголосила, що навіть не уявляє, що можна зробити ще і як витягти українця з російської в’язниці.

"Все дуже погано", - підсумувала вона.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Вибір редакції