Кінець епохи Путіна і революція: про що писав юний проукраїнський блогер, який покінчив з собою в Росії

18-річний Влад Колесніков був популярним блогером.

Влад Колесников
Facebook/ Влад Колесников
Влад Колесніков на громадянській панахиді за Борисом Нємцовим.
Ім'я 18-річного російського блогера Влада Колеснікова, який наклав на себе руки 25 грудня, стало відомо в червні 2015 після того, як він прийшов на заняття в технікум у своєму Подольську у футболці з українським прапором і написом "Повернути Крим". Крім того, він вивісив банер із противоєнним гаслом. А ще ввімкнув український гімн у воєнкоматі.

Після цього у хлопця з'явилося багато прихильників в Інтернеті. Сміливий вчинок юнака був оцінений користувачами Мережі - в Facebook у нього більше 4 700 друзів і майже 3500 підписників.

Але в той же час проти нього почалося справжнє цькування з боку оточуючих, в тому числі близьких людей. Влада виключили з технікуму, а рідний дідусь, колишній КДБіст і затятий прихильник Путіна, відправив його до батька в Жигульовськ Самарської області. Крім того, Колеснікова викликали в поліцію. Також він скаржився на утиски з боку однолітків.

Користувачі Мережі стежили за всіма подіями в житті Влада, давали поради, як потрібно вчиняти, і навіть допомагали грошима. Ми пройшлися блогом юного правдоруба і подивилися, про що він писав.

Про фашизм в Росії

"Чому в Росії в 21 столітті судять людей за публікацію віршів? Чому представників меншин всюди дискримінують, навіть у вищих ешелонах влади? Чому Навального засудили, а Нємцова вбили? Чому школярів женуть на мітинги і політзбори від "Єдиної Росії", а будь-які опозиційні збори в кращому випадку проводяться під "наглядом" цілої армії поліції, а в гіршому - нещадно і жорстоко розганяються? Чому за будь-яке вільнодумство влада і оточення нещадно вас карають? Чому вчителі занижують оцінки за вільнодумні роздуми, при свободі слова? Чому Росія, країна, яка по-справжньому багата, її історія та спадщина, перетворилася на фашистську диктатуру? Чому при владі Путлер?".

 

Почему? Почему в россии в 21 веке судят людей за публикацию стихов? Почему представителей меньшинств везде дискриминирую...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 28 липня 2015 р.

Про співвітчизників

"Взагалі не можу зрозуміти однієї речі. Як можна ненавидіти демократію, свободу, рівність і при цьому підтримувати тотальне злодійство, братовбивчі війни і гоніння на всі меншини, уподібнюючись Третьому Рейху? Не можу зрозуміти своїх співвітчизників, які сидять на лавках, п'ють дешеву водяру і проклинають "Піндос", "бандеро-хохланд", "гейропу", при цьому кажучи "добре, що Путін ...." і "Крим .... ".

Не можу зрозуміти тих людей, які ходять на "мітинги" від ЄР і там з піною біля рота викрикують в екстазі набір беззв'язних слів... Не можу зрозуміти тих людей, які б'ють кулаком в груди, доводячи, що "рАсіуюшка найкраща". У країні є проблеми, вони є скрізь, Утопії у світі немає. І їх треба вирішувати! А на практиці? Їх не тільки не вирішують, а навпаки розширюють, при цьому з активною підтримкою маси з назвою "Російський Народ", в якій є дійсно гідні люди, і цих самих людей потім біля стін Кремля вбивають ".

 

Знаете, хочу поделится своими чувствами и эмоциями в моей ситуации сейчас. Не знаю правда зачем, может чтобы хоть как-то...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 10 серпень 2015 р.

Побажання Україні на День Незалежності

"Побажаю банальне, але, на мою суб'єктивну думку, найпотрібніше - нехай агресія РФ закінчиться, ваші мрії збудуться і ваша країна прийде до того, чого ви хочете! З днем Незалежностi! ".

 

Ну не могу, не смотря ни на что, не поздравить Украину и Украинцев с Днем Независимости! Пожелаю банальное,но по моему с...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 24 серпень 2015 р.

Тікати з країни або кидатися з дахів

"Думаю, скоро все більш-менш інтелектуально розвинені люди або будуть тікати з країни, а у кого не вийшло, стрілятися і з дахів кидатися. І, думаю, ніхто не матиме права засудити ні тих, ні інших".

 

Просто не могу не поделится. Просто по фотографиям пробежаться взглядом - как в дурдоме.Думаю скоро все более-менее инт...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 4 листопад 2015 р.

Скоро в Росії почнуть всіх "вішати і саджати"

"Як багато хто пам'ятає, Путін штовхнув у своїй "грандіозній" (промові) одну цікаву річ. Коротко - звільнити місця у в'язницях і пом'якшити КК. Мене спочатку напружило, що в нашій "не"-авторитарній державі раптом вирішили пом'якшити закони. Потім я побачив історію Ільдара Дадіна (активіста, засудженого до 3 років в'язниці за серію одиночних пікетів). Оцініть різницю. З мого боку, чисто суб'єктивно звичайно, здається, що скоро в РФ почнуть "вішати і саджати".

 

Всем привет! Надеюсь ни кто не будет против, хочу немного "по-умничать", или если быть более честным, узнать ваше мнение...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 8 грудня 2015 р.

Революція в Росії і кінець епохи Путіна

Останній пост Влада Колеснікова з його власними думками був написаний 11 грудня за два тижні до смерті. Хлопець писав, що у нього вперше за довгий час гарний настрій. Він передбачав революцію в Росії і кінець епохи Путіна. Незважаючи на те, що після "заслання" в Жигульовськ Влад обіцяв не писати про політику.

"Думаю, що в Росії формується, хоч і повільно, революційний настрій. Зараз, поки рейтинг Путіна високий, ні про які зміни мови бути не може. Але як тільки закручування гайок, ембарго, санкції і нові дурні закони почнуть стосуватися простих людей, думаю, ситуація різко зміниться... в РФ може початися громадянська війна.

Незважаючи на всю нелюбов до "західної демократії", "європейських цінностей", "майдану", до геїв і т. д., населення не хоче нового царя, нового Сталіна, нового "господаря". Варто людям почати розуміти, що "ворога" немає, що все, що зараз робиться, робиться з метою групи людей побільше накрасти і зміцнити свою владу, і все це робиться з відома і дозволу президента, тоді рейтинг Вови почне падати. Як тільки він почне знижуватися, це означатиме кінець епохи "путінізму".

 

Всем привет! В первые за долго время относительно хорошее настроение, решил написать пару своих мыслей. Думаю что в Росс...

Опубліковано Vlad Kolesnikov 11 грудня 2015 р.

ВідеоУ Росії скоїв самогубство хлопець, який підтримував Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: