Китай хоче відкрити себе світові, щоб боротися з коронавірусом

Китай хоче відкрити себе світові, щоб боротися з коронавірусом

Фото: Associated Press

Китай має намір об'єднати зусилля з іншими країнами в боротьбі з пандемією.

Влада Китаю має намір проводити відкриту політику щодо інших країн і об'єднати зусилля проти коронавірусу з зацікавленими державами світу.

Про це заявив голова КНР Сі Цзіньпін, — пише ТАРС.

"Китай має намір об'єднати зусилля з іншими країнами в боротьбі з пандемією нового коронавірусу", — заявив він на церемонії відкриття Азійського економічного форуму в Боао.

"Китай продовжить посилювати відкритість стосовно інших країн світу. Ми також виступаємо за зміцнення принципів багатосторонньої співпраці, за посилення статусу СОТ", — резюмував він.

Нагадаємо, що влада Китаю дозволила випробовувати на людях третю вакцину виробництва національної фармацевтичної компанії Sinopharm. Відзначається, що дві інші вакцини були інактивованими (з "убитим" вірусом). Нова ж є рекомбінантною (векторною).

Додамо, що експорт з Китаю на початку 2021 року зростав рекордними темпами. У січні-лютому китайський експорт несподівано виріс одразу на 60,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Настільки стрімкому відновленню китайського експорту сприяло те, що КНР виробляє багато товарів, що мають попит під час пандемії, — медичне обладнання, зокрема захисні маски, а також ноутбуки для роботи в домашніх умовах.

Читайте також:

Новини України: щеплення китайською вакциною відбувається ще повільніше, ніж індійською

Новини України: щеплення китайською вакциною відбувається ще повільніше, ніж індійською

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація