Кива заявив про свої амбіції стати прем'єр-міністром України

І виходячи з його слів, посада прем'єра – це мінімум.

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Кива заявив, що хоче стати прем'єр-міністром України.

Про свої амбіції він розповів в інтерв'ю 5 каналу. "Мінімум – прем'єр-міністр", - відповів Кива на запитання журналістки про те, яку посаду він бачить кінцевим пунктом своєї кар'єри.

Водночас, у відповідь на питання про причини ігнорування ним переатестації, Кива пообіцяв зробити це публічно. Він пояснив, що наразі відмовлявся від професійної переатестації "через недосконалість нинішньої системи", а свою роботу на займаній посаді оцінює як ефективну.

Кива зробив ще кілька гучних заяв щодо протидії обігу наркотиків. За його словами, протягом останніх півроку він закрив близько 120 нарколабораторій.

"Або 120 або 126, я просто не пам'ятаю, нарколабораторій, які ми зараз закрили – ну це 126 млн гривень десь були втрачені", - сказав Кива.

Також він повідомив, що йому регулярно надходять пропозиції з отриманням хабарів за не пручання наркобізнесу, зазначивши, що в середньому "ціна питання" становить мільйон гривень за одну пропозицію.

Крім того, скандал з опублікованими фото зі зброєю у вагоні поїзда Кива прокоментував професійною необхідністю постійної наявності зброї з собою, підкресливши, що у таких умовах його діяльність не вимагає додаткових витрат на особисту охорону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: