Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ківалов не розуміє істерики навколо закону "про наклеп"

Поширення завідомо неправдивої інформації неприпустимо, упевнений регіонал.

Регіонал Сергій Ківалов, який очолював Центральну виборчу комісію під час фальсифікації президентських виборів 2004 року, задоволений запровадження кримінальної відповідальності за наклеп.

"Я не розумію причин істерики навколо ухвалених у першому читанні змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів. Думаю, не знайдеться жодної людини при здоровому глузді, яка б хотіла, щоб її безкарно оббрехали. Зараз депутатом від нашої фракції (ПР) Віталієм Журавським пропонується ввести кримінальну відповідальність за наклеп. Я за ці поправки голосував тому, що вважаю, що поширення завідомо неправдивої інформації (наклепу) - неприпустимо", - цитує Ківалова його прес-служба.

При цьому Ківалов вважає за необхідне розрізняти критику і наклеп.

"Якщо людина - будь то журналіст, юрист або сантехнік - когось критикує, виводить на чисту воду" - честь і хвала. Але критика і наклеп - не одне і те ж. Для того щоб когось в чомусь викрити, треба мати достовірну інформацію, треба оперувати фактами, а не чутками і не плітками, які поширюють зацікавлені особи в тих же парламентських кулуарах", - зазначив регіонал.

"Не розумію, чому в контексті наклепу говорять про загрозу свободі слова. Якщо вслухатися в риторику противників цих змін, у мене, як у юриста напрошується висновок: зараз відстоюють можливість безкарно обмовляти", - підкреслив Ківалов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції