Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ майже точно не відновить контроль над Донбасом у 2018 році – розвідка США

Наступ будь-якої зі сторін конфлікту вважається малоймовірним.

Конфлікт на Донбасі у 2018 році триватиме у нинішньому вигляді і будь-яка із сторін навряд чи піде у наступ.

Про це йдеться у письмовій доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса, передає Голос Америки.

"Розрахунки кожної зі сторін можуть змінитись, якщо вона побачить, що інша сторона серйозно кидає виклик статусу-кво", - застерігає Коутс.

За прогнозами американських розвідників, Росія продовжуватиме спроби дестабілізації України у військовій, політичній та економічній сферах. Москва буде прагнути придушити і, де можливо, розвернути зусилля Києва, спрямовані на інтеграцію до ЄС і посилення зв'язків із НАТО.

Київ буде продовжувати супротивитися поступкам, яких вимагає Москва, але "майже точно не відновить у 2018-му році контроль за ділянками Східної України, які нині підконтрольні Росії", йдеться у доповіді.

"Росія буде дозувати рівень насильства, щоб примусити Київ та сформувати вигідну Москві ситуацію на переговорах", - вважають у розвідці США.

Доповідь під назвою "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США" була надана Сенатському комітету з питань розвідки, де у вівторок відбулися слухання на тему глобальних загроз, з якими стикаються Сполучені Штати. Серед іншого, в ній йдеться про те, що в Україні можуть відбутися позачергові вибори через незадоволення населення владою. Також розвідка США попереджає, що Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні, щоб підірвати нинішню прозахіду орієнтацію офіційного Києва. 

ВідеоЗСУ звільнили з кінця 2017 року п'ять населених пунктів на Донбасі

Новоолександрівка була "сірою зоною" в яку заходили і бойовики, і українська розвідка. Але бійці ЗСУ вирішили скористатись поганою погодою та взяли село під свій контроль. Наступною ціллю стало сусіднє село, Катеринівка. Бойовики відступили, але з утратою не змирилися: збільшили кількість та силу обстрілів.

ЗСУ звільнили з кінця 2017 року п'ять населених пунктів на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції