Київ, Вінниця та Львів. Звідки родом Кабмін Гройсмана. Інфографіка

Більшість міністрів нового Кабміну - зі столиці.

У четвер, 14 квітня, Верховна Рада прийняла пакетну постанову про прийняття відставки прем'єра Арсенія Яценюка та призначення головою уряду спікера Ради Володимира Гройсмана. 

За це проголосували 257 депутатів. Проти проголосували 50. Також цей документ скасував постанову Ради від 16 лютого про визнання роботи уряду Яценюка незадовільною. 

Зазначимо, новообраний прем'єр під час розподілу міністерських портфелів доклав максимальних зусиль, аби взяти у новий уряд перевірених та наближених чиновників. Зокрема, деякі із них були у його команді ще за часів головування у Вінниці, а інші приєдналися до Гройсмана вже у Верховній Раді.

Наприклад, серед вінницьких друзів Гройсмана - міністр соціальної політики - Андрій Рева, віце-прем'єр-міністр – Володимир Кістіон та міністр Кабінету Міністрів – Олександр Саєнко. Останній, до речі, народився у Києві і потоваришував із Гройсманом уже в Раді. 

Новий Кабмін

14 квітня нардепи ухвалили склад Кабміну, у який увійшли нові державні діячі. Слід зауважити, що багатьом міністрам вдалося зберегти свої портфелі, зокрема очільнику МЗС Павлу Клімкіну та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.  

14_4_new_kab_13

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: