Київський суд оштрафував партію Вітренко, конфіскувавши понад 40 тисяч гривень внесків

Політик свою провину не визнала.

Лідера "Прогресивної соціалістичної партії України" Наталію Вітренко визнали винною у порушенні отримання внесків.

Про це повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Постановою Печерського районного суду м. Києва визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення керівника політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України" Наталію Вітренко. Правопорушення встановлено в результаті розгляду справи за адмінпротоколом Національного агентства з питань запобігання корупції за статтею 212-15 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням законодавства, зокрема, з'ясувалося, що членські внески та благодійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які відбувалися один раз на місяць, з подальшим внесенням грошей на банківський рахунок політсили.

"Таким чином на поточний рахунок партії від довіреної особи зазначеної політичної сили протягом листопада-грудня 2016 року було зроблено 6 платежів на загальну суму 42 620 грн", - наголосили у НАЗК.

Своєю чергою Вітренко провину не визнала, але суд дійшов висновку, що надані фактичні дані підтверджують вчинення адміністративного правопорушення.

"Частиною 8 статті 14 ЗУ "Про політичні партії в Україні" передбачено, що грошові внески на користь політичної партії здійснюються через банківські операції", - зазначили в агентстві.

Згідно з рішенням суду, з керівника партії Наталії Вітренко буде стягнуто 1700 грн штрафу, а також конфіскують 42 620 грн внесків, здійснених на підтримку партії.

Нагадаємо, раніше апеляційний суд конфіскував 470 тис. грн членських внесків партії "УКРОП".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: