Київський суд оштрафував партію Вітренко, конфіскувавши понад 40 тисяч гривень внесків

Політик свою провину не визнала.

Лідера "Прогресивної соціалістичної партії України" Наталію Вітренко визнали винною у порушенні отримання внесків.

Про це повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Постановою Печерського районного суду м. Києва визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення керівника політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України" Наталію Вітренко. Правопорушення встановлено в результаті розгляду справи за адмінпротоколом Національного агентства з питань запобігання корупції за статтею 212-15 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням законодавства, зокрема, з'ясувалося, що членські внески та благодійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які відбувалися один раз на місяць, з подальшим внесенням грошей на банківський рахунок політсили.

"Таким чином на поточний рахунок партії від довіреної особи зазначеної політичної сили протягом листопада-грудня 2016 року було зроблено 6 платежів на загальну суму 42 620 грн", - наголосили у НАЗК.

Своєю чергою Вітренко провину не визнала, але суд дійшов висновку, що надані фактичні дані підтверджують вчинення адміністративного правопорушення.

"Частиною 8 статті 14 ЗУ "Про політичні партії в Україні" передбачено, що грошові внески на користь політичної партії здійснюються через банківські операції", - зазначили в агентстві.

Згідно з рішенням суду, з керівника партії Наталії Вітренко буде стягнуто 1700 грн штрафу, а також конфіскують 42 620 грн внесків, здійснених на підтримку партії.

Нагадаємо, раніше апеляційний суд конфіскував 470 тис. грн членських внесків партії "УКРОП".

Залиште свій коментар