Київський суд зобов'язав відновити виплату пенсії Азарову

Пенсійний фонд України вже подав апеляцію на це рішення.

Подільський районний суд міста Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії екс-прем'єру Миколі Азарову.

Про це повідомив у Facebook віце-прем'єр Павло Розенко.

"Нагадаю, що ми припинили нараховувати і виплачувати йому пенсію ще на початку 2015 року. Чекаємо аналогічного рішення українських судів по Януковичу та Пшонці? Я категорично проти таких рішень! Позиція залишається незмінною: колишні очильники режиму Януковича не будуть отримувати пенсійні виплати від нашої держави", - написав він.

Розенко додав, що Пенсійний фонд України вже подав апеляцію до Київського апеляційного суду.

Нагадаємо,  у січні суд заарештував пенсії колишнього президента Віктора Януковича і екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова на поточних рахунках в Ощадбанку. Як з'ясували слідчі, Янукович та Азаров, вступивши у змову з головою Держспецзв'язку, міністром фінансів, членом наглядової ради "Укртелекому", директором ТОВ "ЕСУ", з жовтня 2013 року організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на ТОВ "ЕСУ". У результаті цієї махінації Україна недорахувалася 220 млн державних гривень. До того ж стало відомо, що екс-прем'єр України Азаров перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України з 6 лютого 2008 року і отримував пенсію в розмірі 17,253 тис. гривень. Своєю чергою Януковичу з 10 липня 2010 нараховували пенсію у розмірі 16,947 тис. гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: