"Кличка можуть звільнити тільки кияни". Столичний мер назвав незаконним рішення Кабміну звільнити його

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про своє звільнення Кличко дізнався з новин у ЗМІ.

Мер Києва Віталій Кличко назвав незаконним рішення Кабінету Міністрів направити подання президенту щодо звільнення його з посади глави Київської міської державної адміністрації

Про це він сказав у середу, 4 вересня, під час брифінгу. 

"Тепер рішення за главою держави. Він повинен підписати або відхилити подання Кабінету міністрів. Уряд зробив крок до того, щоб в столиці було запроваджене двовладдя, по суті пряме президентське правління. Про наміри урізати повноваження обраного мера Офіс президента заявляв давно. Зокрема, особливо спритним був голова Офісу Андрій Богдан. Такими діями намагаються позбавити права людей обирати владу. Це недемократично, неконституційно та суперечить місцевому самоврядуванню. Йдеться не особисто про Кличка, йдеться про знищення місцевого самоврядування, і у Києві це тільки перша ластівка. Те, що відбувається - незаконно", - сказав Кличко.

Він нагадав про рішення Конституційного суду, в якому йдеться, що главою КМДА може бути людина, яка обрана київським міським головою киянами. 

"У жодній європейській країні, в жодному європейському місті владу не призначають, владу обирають люди... Я вже неодноразово говорив, що проти мене розгорнута широка кампанія з дискредитації, брехливі сюжети на одному з загальнонаціональних каналів, надумані провадження проти мене... Скажу одне: я як обраний киянами мер буду і надалі працювати і втілювати ті зміни, які ми почали втілювати у столиці. Кличка можуть звільнити тільки кияни, які обрали мене на виборах київським міським головою і поклали відповідальність за зміни і перетворення в столиці", - наголосив Кличко. 

Він додав, що наразі не отримував офіційної інформації, про своє звільнення столичний мер дізнався з новин у ЗМІ.

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації.  Кличко, своєю чергою, заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування

Відео У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

Друзі за одним столом. У Мережі з'явилося відео, на якому очільник Києва Віталій Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником Вадимом Столаром. Це український бізнесмен, якого називають "тіньовим мером Києва", і який, начебто, має вплив на Віталія Кличка. За даними ЗМІ, без його відома не минає жодне важливе рішення міської влади у фінансовій і, зокрема, будівельно-земельній галузі.  

У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

Залиште свій коментар

Вибір редакції