Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко натякнув, що наб'є морду за пропозицію перейти на бік влади

Лідер "УДАРу" скаржиться, що партія влади намагалася перекупити його депутатів.

До більш ніж десяти членів партії "УДАР" зверталися представники влади з пропозицією увійти до провладної більшості в майбутньому парламенті в обмін на винагороду.

Про це, як передають "Коментарі", заявив на прес-конференції лідер партії "УДАР" Віталій Кличко.

За словами політика, його, як лідера партії, проінформували про те, що за перехід до провладної більшості члени партії "УДАР" можуть отримати посади в парламентських комітетах за грошову винагороду або просто лояльність до влади.

"Влада діє двома методами: методом батога і методом пряника. Зараз нашим депутатам показали пряник", - сказав Кличко, і не виключив, що у відношенні його депутатів можливий тиск і залякування. Також він додав, що ті депутати, до яких зверталися з подібними пропозиціями, запевнили його в тому, що залишаються в партії "УДАР".

На питання, скільки конкретно пропонували його депутатам, Кличко відповів: "Зі мною такі розмови не велися, тому що знали, що від мене можна отримати дуже неадекватну відповідь або дуже адекватну. Але ті депутати, до яких зверталися, відразу ж відмовлялися від будь-якого співробітництва, тому конкретна сума не називалась".

Нагадаємо, згідно з остаточними даними результатів виборів за партійними списками партія "УДАР" отримала 34 мандата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції