Кличко назвав скляний пішохідний міст інструментом "політичної боротьби" за Київ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість грошей на проєкт не збільшували, запевняє мер.

Мер Києва та голова МДА Віталій Кличко заявив про те, що довкола скляного пішохідного мосту у Києві наразі багато брехні та спекуляцій.

За його словами, наразі у Києві відбувається політична боротьба і вказаний туристичний об’єкт – один з її інструментів.

"До речі, "пішохідний міст Кличка" чи "скляний міст Кличка", як його там називають, став інструментом політичної боротьби. Тобто спекуляції про те, що вкрали міст, - брехня, про те, що збільшили кількість грошей на проєкт - брехня, скільки міст коштував, стільки і коштує. Спекуляція на тому, що гроші вкрали, - брехня", - наводить Укрінформ цитату Кличка.

Також очільник столиці наголосив, що всі рішення щодо Києва він ухвалює самостійно і без "смотрящих", про яких раніше розповідав керівник Офісу президента Андрій Богдан.

Раніше керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив про те, що звернеться до правоохоронних органів для перевірки оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо можливої корупції під час будівництва Подільсько-Воскресенського, Шулявського і нового пішохідно-велосипедного мостів. До цього Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. 

Сам Кличко у відповідь заявив, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування.      

Відео Офіс президента просить Кабмін звільнити Кличка з посади голови КМДА

В уряді підтвердили ТСН, що отримали листа від глави Офісу президента Андрія Богдана. У ньому він посилається на 118 статтю Конституції України. Там зазначено, що голови місцевих адміністрації призначаються на термін повноваження президента. Більше подробиць в Офісі президент обіцяють повідомити найближчим часом.    

Офіс президента просить Кабмін звільнити Кличка з посади голови КМДА

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції