Кличко поскаржився, що його не пустили зустрічати Меркель в аеропорту "Бориспіль"

Кличко поскаржився, що його не пустили зустрічати Меркель в аеропорту "Бориспіль"

Фото: скріншот із відео

Він зазначив, що така ситуація в його кар'єрі сталася вперше і назвав цирком те, що відбувається.

Міський голова Києва Віталій Кличко приїхав в аеропорт, щоб зустріти федеральну канцлерку Ангелу Меркель, яка в неділю, 22 серпня, прибуває до України. Проте його не пропустили.

"Прибув в аеропорт "Бориспіль", де, за протоколом, як мер столиці, мав зустрічати канцлерку Німеччини Ангелу Меркель. Як це було і під час її минулих візитів до Києва. Але цього разу мене не пустили. Силою прориватися, звичайно, не буду", -  написав він у Telegram.

Кличко додав, що така ситуація в його кар'єрі сталася вперше і назвав цирком те, що відбувається.

"Цікаво: в "проєвропейському" Міністерстві закордонних справ України вирішили терміново порушити протокольні заходи? Чи отримали команду і так тремтіли, що влаштували такий цирк?!" - резюмував він.

Нагадаємо:

  • 22 серпня канцлерка Німеччини Ангела Меркель здійснює робочий візит до України. У неї запланована зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Обговорюватимуть безпеку і двосторонні стосунки. Ймовірніше за все, серед тем буде і "Північний потік-2". Минулого разу в Берліні Зеленський з Меркель проговорили понад 4 години, після чого канцлерка на спільній пресконференції пообіцяла, що Україна залишиться для Германії транзитером газу навіть після того, як новий газогін в обхід її території Росія добудує.

Автор: Олена Вус

Повʼязані теми:

Наступна публікація