Кличко про УПА: не треба піднімати питання, що викликають напругу

Лідер партії "УДАР" вважає, що наразі нерозумно піднімати питання, яки призводять до напруги у суспільстві.

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що крапку в питанні визнання ветеранів Української повстанської армії має поставити історія. На його думку, наразі нерозумно піднімати питання, яки призводять до напруги у суспільстві.

Про це Кличко сказав у програмі відомого журналіста Володимира Познера в ефірі російського Першого каналу.

Зокрема, на питання, чи вважає Кличко, що ветеранів УПА і ВВВ треба прирівняти у пільгах, лідер "УДАРу" відповів: "Ці питання не треба чіпати. Треба об'єднуватися навколо цінностей, навколо нашого майбутнього. Треба будувати наше майбутнє, а не копатися в нашому минулому... Лише історія дасть об'єктивну оцінку цим діям".

"Велика частина людей каже, що УПА боролися один проміжок часу проти фашизму, боролися також з Червоною армією, вони боролися, відстоюючи інтереси України", - зазначив Кличко.

У той же час, говорячи про Прибалтику і прибалтийських вояків СС  він зауважив, що "якщо людина одягнула форму СС, вона зафарбувала себе в ті кольори, в які зафарбувала себе".

"Ті люди, які підтримували фашизм, викликають лише негативні емоції у мене особисто, знаючи історію, я таких людей ні підтримувати, ні захищати - я ніколи не робив і не збираюся цього робити", - підкреслив Кличко.

Читайте також:

У Львові ветеранам УПА організують подарунки на Миколая

Партизан УПА вшанував пам'ять побратимів гігантським космотризубом

У Тернополі презентували карткову гру про УПА

ВідеоКличко: ті, хто підтримував фашизм, викликають негативні емоції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: